RICOH Aficio SG 3110DN

Cena produktu RICOH Aficio SG 3110DN není známa.

 

Popis produktu RICOH Aficio SG 3110DN: Popis produktu Tiskárna RICOH SG 3110DN Gelová tiskárna RICOH SG 3110DN přináší rychlý barevný tisk s nízkými provozními náklady. Je ideální pro domácí i kancelářské každodenní použití nebo pr...  Více informací


RICOH Aficio SG 3110DN - popis

Popis produktu

Tiskárna RICOH SG 3110DN
Gelová tiskárna RICOH SG 3110DN přináší rychlý barevný tisk s nízkými provozními náklady. Je ideální pro domácí i kancelářské každodenní použití nebo pro menší kanceláře. Její výhodou je velice nízká spotřeba, rychlé zahřívání a velmi rychlý tisk, duplexní tisk a síťové připojení.
Tisk pomocí gelu
Tiskárna je vybavena moderní technologií GELJET, která používá speciální voděodolné pigmentové barvivo v podobě rychleschnoucího gelu. Gel má výborné vlastnosti při tisku, nesmáčí papír, tudíž je tisk velice přesný, skvěle zasychá, je barevně stálý a nerozmazává se. Technologie umožňuje tiskárnám tisknout rychle, kvalitně, na velké formáty a navíc za zlomek ceny.
Vysoká efektivita
Vysoké efektivity je možné dosáhnout pomocí rychlého tisku dokumentů. Pokud ovšem potřebujete mít možnost potisknout obě strany dokumentu, tak máte možnost pomocí automatického oboustranného tisku. Funkce automatického oboustranného tisku vám značně usnadní potisk obou stran papíru a zajistí, aby se zvýšila vaše pracovní efektivita a snížila se tím výsledná doba, kterou budete muset strávit při tisknutí dokumentů.
Snadné připojení
Tiskárnu lze klasicky připojit k jedné počítačové stanici pomocí USB 2.0 rozhraní, které se v dnešní době nachází na většině přístrojů v dostatečné počtu. Pokud budete potřebovat tisknout z více počítačů, tak zajisté oceníte přítomnost síťového rozhraní, kterým tiskárnu snadno a rychle připojíte do domácí nebo firemní sítě.
Klíčové vlastnosti
RICOH SG 3110DN je rychlá a úsporná gelová barevná tiskárna A4, která v základu nabízí duplexní tisk a síťové připojení. Rozlišení tisku je až 3600 x 1200 a maximální měsíční zátěž je až 10 000 listů. Slušná je také rychlost tisku až 29 stran za minutu a první výtisk je k dispozici do 5,5 vteřin. Je vybavena vstupním zásobníkem na 250 listů s možností rozšíření až na 850 listů. Připojit ji lze k počítači nebo notebooku pomocí USB 2.0 rozhraní. Připojení do sítě provedete přes kabelové LAN rozhraní.
 

Technické parametry

Typ tiskárny:

Gelová

Rozlišení - černé normální [DPI]:

3600 x 1200

Rychlost černého tisku - normální [stran/min]:

12

Rozhraní:

RJ-45, USB 2.0

Specifikace výrobce

Specifikace výrobce

Typ tiskárny:

Gelová

Technologie tisku:

GELJET

Formát tiskárny:

A4

Rozhraní:

RJ-45, USB 2.0

Velikost standardní paměti [MB]:

128

Spotřeba [W]:

25,6

Barevná/Černobílá:

Barevná

Vlastnosti tisku

Rozlišení - černé normální [DPI]:

3600 x 1200

Rozlišení - barevné normální [DPI]:

3600 x 1200

Rychlost černého tisku - normální [stran/min]:

12

Rychlost barevného tisku - normální [stran/min]:

12

Tisk první strany po [sec.]:

6,5

Maximální hmotnost tiskových médií [g/m2]:

163

Fyzické vlastnosti

Rozměry [mm]:

399 x 436,5 x 212,5

Hmotnost v kg:

10,5

Užitečné funkce

Barevná:

Ano

Oddělené barevné náplně:

Ano

Výrobce Ricoh
Rychlost tisku (barevně)
Informace o parametru Rychlost tisku (barevně)
29 str./min
Barevný tisk Ano
Maximální formát tisku A4

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu RICOH Aficio SG 3110DN užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Laserové tiskárny nebo Multifunkční tiskárny, 3D tiskárny, Tiskárny samolepících štítků.