HP Deskjet D5560

Cena produktu HP Deskjet D5560 není známa.

 

Popis produktu HP Deskjet D5560: Tiskárny HP Deskjet řady D5500 jsou určeny pro uživatele vyžadující cenově dostupnou a snadno použitelnou bezdrátovou tiskárnu, která nabízí vysoce kvalitní a spolehlivý tisk běžných materiálů, od...  Více informací


HP Deskjet D5560 - popis

Tiskárny HP Deskjet řady D5500 jsou určeny pro uživatele vyžadující cenově dostupnou a snadno použitelnou bezdrátovou tiskárnu, která nabízí vysoce kvalitní a spolehlivý tisk běžných materiálů, od různých dokumentů po webové stránky. Volnost bezdrátového tisku - s cenově nejdostupnější bezdrátovou tiskárnou HP můžete doma tisknout téměř odkudkoli1. S volitelnými inkoustovými kazetami XL lze tisknout až 3x více čb. a 2,5x více barevných stránek2. Vyhovuje normě ENERGY STAR. Rychlé zprovoznění - nastavení bezdrátové komunikace jedním tlačítkem a software se snadnou instalací. Čtyři tlačítka umožňují snadnou správu tiskárny: napájení, obnovení, bezdrátové připojení a rychlé zrušení tisku - úspora inkoustu, papíru a peněz. Využijte tisk materiálů z Internetu - studijní materiály, recepty, mapy, fotografie a další - s technologii HP Smart Web Printing. Kombinujte obsah několika stránek na jeden list, ušetříte tak inkoust i papír. Konec oříznutých stránek a zbytečných výtisků.

Výrobce HP
Barevný tisk Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu HP Deskjet D5560 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Laserové tiskárny nebo Multifunkční tiskárny, 3D tiskárny, Tiskárny samolepících štítků.