EPSON Stylus S21

Cena produktu EPSON Stylus S21 není známa.

 

Popis produktu EPSON Stylus S21: S touto stylovou a kompaktní tiskárnou získáte vynikající kvalitu tisku. Díky samostatným inkoustovým kazetám ušetříte peníze, protože stačí vyměnit pouze spotřebovanou barvu. Dodejte svému domácí...  Více informací


EPSON Stylus S21 - popis

S touto stylovou a kompaktní tiskárnou získáte vynikající kvalitu tisku. Díky samostatným inkoustovým kazetám ušetříte peníze, protože stačí vyměnit pouze spotřebovanou barvu. Dodejte svému domácímu tisku barvy a kvalitu díky tiskárně Epson Stylus S21. Tisknout dopisy, dokumenty a fotografi e v laboratorní kvalitě je snadné a díky samostatným inkoustovým kazetám také úsporné. Inkoust Epson DURABrite Ultra Ink je odolný proti vodě, rozmazání a dokonce i zvýrazňovačům, takže vaše výtisky vydrží déle. Získáte vždy fantastické výsledky tisku - software Epson PhotoEnhance automaticky upraví kontrast a barvy a software Epson Easy Photo Print odstraní efekt červených očí stisknutím jednoho tlačítka. * Kompaktní inkoustová tiskárna pro tisk vysoce kvalitních dokumentů a fotografi í v profesionální kvalitě; * ušetřete náklady na tisk díky samostatným inkoustovým kazetám - stačí vyměnit pouze prázdnou kazetu; * tiskněte fotografi e bez okrajů; * využijte kvalitu, rychlost až 26 str./min. a rozlišení až 5 760 dpi; * upravujte barvy a kontrast obrázků pomocí softwaru Epson PhotoEnhance; * vytvářejte výtisky odolné proti vodě, rozmazání a dokonce i zvýrazňovačům.

Výrobce Epson

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu EPSON Stylus S21 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Laserové tiskárny nebo Multifunkční tiskárny, 3D tiskárny, Tiskárny samolepících štítků.