Canon PIXMA PRO-10S

Cena:

17 090

Hlídat lepší cenu

Popis produktu Canon PIXMA PRO-10S: PIXMA PRO - 10S Společnost Canon uvedla na trh novou řadu profesionálních fotografických tiskáren s označením PIXMA PRO. Tyto tiskárny se hodí pro tisk fotografií například i pro galerie díky svý...  Více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Nabídka obchodu

     
Pokud máte zkušenost s obchodem CZC.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem CZC.cz popsal.
Doprava zdarma
Info v obchodě
Do obchodu

Canon PIXMA PRO-10S - popis

PIXMA PRO - 10S
Společnost Canon uvedla na trh novou řadu profesionálních fotografických tiskáren s označením PIXMA PRO. Tyto tiskárny se hodí pro tisk fotografií například i pro galerie díky svým excelentním barevným i černobílým profesionálním výtiskům. Podporovány jsou navíc universální druhy médií a jistě oceníte i široké spektrum připojení.
Kvalita tisku
Canon PIXMA PRO-10S je netradičně vybavena až deseti zásobníky inkoustu Lucia, které jsou na bázi pigmentu a poskytují inspirativní výsledky s úžasnou konzistencí, širokým barevným gamutem a výjimečnou trvanlivostí obrazu. Přítomen je i bezbarvý inkoust, který se používá na potištěné části lesklého nebo pololesklého fotopapíru a tím zvýší hustotu černí i rozšíří barevný gamut.
Podporovaný formát
Rozlišení tisku je velmi dobrých 4800 x 2400 dpi a potisknout je možné papíry až do velikosti velkého A3+ formátu. Kromě uvedeného jsou podporované i menší formáty: A3, A4, A5, B4, B5, Letter, Legal, 25 × 30 cm, 20 × 25 cm, 13 × 18 cm, 10 × 15 cm ze zadního podavače. Tisknout je možné na běžný papír s gramáží od 64-105 g/m2 a na fotografický až do 300g/m2 při použití speciálních médiích Canon. Kromě papíru je možné tisknout i na speciálně určené optické disky CD nebo DVD, kde na horní stranu disku můžete vytvořit zajímavé grafické vzory nebo fotografie.
Podavače
Na zadní straně se nachází podavač, který pojme až 150 listů papíru. Ten je doplněn o další 1 listový ruční podavač. Ruční podavač zvládne tisknout na speciální média Canon až do gramáže 350 g/m2. Vzhledem k fotografickému zaměření tiskárny se nepředpokládá velké využití oboustranného tisku, proto výrobce pro tento model zvolil pouze podporu ručního oboustranného tisku, kde je nutné ručně otočit tisknutelné stránky. Při tisku fotografií se Vám bude hodit i bezokrajový tisk, který je možná na následující velikosti papíru: A3+, A3, A4, Letter, 36 × 43 cm, 25 × 30 cm, 20 × 25 cm, 13 × 18 cm a 10 × 15 cm.
Klíčové vlastnosti
Tento model disponuje velkým množstvím nejrůznějších portů pro připojení tiskárny. Nalézá se zde klasický USB 2.0 konektor, pro připojení k počítačovým stanicím nebo notebookům, nebo síťové LAN rozhraní s klasickým konektorem RJ-45. Pokud dáváte raději přednost bezdrátovému propojení tak máte možnost využít Wifi rozhraní standardu IEEE802.11 b/g/n a s dobrým zabezpečením přenosu dat prostřednictvím šifrování WPA-PSK, WPA2-PSK, WEP. Jak rozhraní LAN tak i bezdrátové Wifi, umožní propojit přístroj do Vaší domácí nebo firemní sítě, odkud na něj může tisknout více uživatelů. Posílat fotky lze i přímo z fotoaparátu, pokud máte fotoaparát s podporou rozhraní PictBridge. A aby toho nebylo málo, na své si přijdou i majitelé mobilních přístrojů od společnosti Apple s operačním systémem Android (iPhone, iPod touch a iPad) podporujících funkci AirPrintu.
Rozměry tiskárny jsou 689 x 385 x 215 mm a její hmotnost je přibližně 20kg. Spotřeba energie v pohotovostním režimu je 2,3W, ve vypnutém pouze 0,3W a při provozu okolo 17W.

Technické parametry

Typ tiskárny:

Inkoustová

Rozlišení - černé normální [pixelů]:

4800 x 2400

Rozhraní:

RJ-45, USB 2.0, WiFi

Základní vlastnosti

Typ tiskárny:

Inkoustová

Technologie tisku:

Inkjet

Formát tiskárny:

A3

Rozhraní:

RJ-45, USB 2.0, WiFi

Barevná/Černobílá:

Barevná, Černobílá

Vlastnosti tisku

Rozlišení - černé normální [pixelů]:

4800 x 2400

Rozlišení - barevné normální [pixelů]:

4800 x 2400

Maximální hmotnost tiskových médií [g/m2]:

105

Fyzické vlastnosti

Rozměry [mm]:

689 x 385 x 215

Hmotnost v kg:

20

Užitečné funkce

Barevná:

Ano

Oddělené barevné náplně:

Ano

Potisk CD/DVD:

Ano

Výrobce Canon
Barevný tisk Ano
Maximální formát tisku A3
Wifi Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Canon PIXMA PRO-10S užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Multifunkční tiskárny nebo Laserové tiskárny, 3D tiskárny, Jehličkové tiskárny.