Kde jsem: Katalog > Mobilní telefony a kancelář > Tiskárny > Inkoustové tiskárny >

Canon ImagePROGRAF iPF840

Canon ImagePROGRAF iPF840

Cena produktu Canon ImagePROGRAF iPF840 není známa.

 

Popis produktu Canon ImagePROGRAF iPF840: POPIS PRODUKTU Je určena pro tisk z aplikací CAD a GIS, plakátů a produkční tisk S nejnáročnějšími úlohami v aplikacích CAD/GIS a plakáty se obraťte na tiskárnu iPF840. Tato 44" velkoformáto...  Více informací


Canon ImagePROGRAF iPF840 - popis

POPIS PRODUKTU

Je určena pro tisk z aplikací CAD a GIS, plakátů a produkční tisk

S nejnáročnějšími úlohami v aplikacích CAD/GIS a plakáty se obraťte na tiskárnu iPF840. Tato 44" velkoformátová tiskárna zaručuje výjimečnou kvalitu, univerzálnost a úžasnou rychlost.

Výhody
Dvě 44" role pro maximální produktivitu a velký koš
Velkokapacitní 330ml/700ml zásobníky inkoustu vyměnitelné za provozu – výměna během tisku
Úchvatné rychlosti díky nejrychlejšímu režimu ekonomického tisku
Systém 5 barevných inkoustů LUCIA s novým purpurovým inkoustem pro širší reprodukci barev
Ještě lepší výkresy CAD s dokonalými detaily
Vysoko objemový nepřetržitý tisk díky vestavěnému 320GB pevnému disku
Vylepšená podpora pro jazyky HP-GL/2, HP-RTL a ovladač optimalizovaný pro software AutoCAD
Správa nákladů a sledování návratnosti investic prostřednictvím účtovacího softwaru
Software Direct Print & Share a příprava pro cloud

Podrobný popis funkcí
Dvě 44" role papíru
Dvě role umožňují maximální produktivitu. Tiskárna dokáže zároveň pracovat se stejnou šířkou i různými šířkami papíru až do 44" a také s různými typy papíru, např. běžným papírem a papírem s povrchovou úpravou. Umožňuje automatické přepínání mezi rolemi papíru dle požadavků tisku, což vede k vysokému produkčnímu tisku bez jakéhokoli zásahu ohledně výměny papíru ze strany obsluhy. Velký koš umožňuje nepřetržitý tisk velkých objemů.

Pro vysokorychlostní tisk, tisk čar a živých barev
U modelu iPF840 můžete počítat s vysokou výkonností. Tato 44" tiskárna, která je navržena pro aplikace CAD, GIS a plakáty jak v prostředí s komerčním tiskem, tak pro velké podniky, přináší výjimečnou reprodukci čar, živé barvy a konzistentní vysokou kvalitu obrazu.

Vynikající kvalita a přesnost
Systém 5 barevných inkoustů na bázi pigmentu přináší živé barvy a ty nejostřejší a nejjemnější čáry. Preciznost výtisků zaručuje přesnost ±0,1 % a minimální šířka čáry 0,02 mm. Tiskové hlavy s 15 360 tryskami vykreslují velmi působivé obrazy s rozlišením 2 400 × 1 200 dpi. Nejnovější purpurový inkoust umožňuje produkci zřetelnějších výkresů a plakátů se sytějšími barvami.

Vysoká produktivita
Výjimečná kvalita obrazu je doplněna mimořádnou výkonností s rychlostí tisku konceptu ve formátu A0 za 42 sekund a ve formátu A1 za pouhých 22 sekund. Díky použití velkokapacitních 330ml a 700ml zásobníků inkoustu s technologií „Hot Swap“ vyměnitelných za provozu je možné tisknout bez přestávky. Bezokrajový tisk šetří čas při konečných úpravách. Dvě role navíc umožňují tisknout déle na média různých typů a velikostí.

Ekonomická a efektivní
Integrovaná funkce účtování umožňuje přesně sledovat náklady na výtisk a celkové náklady na tiskárnu. Tato funkce umožňuje zobrazení dat prostřednictvím ovladače tiskárny nebo jejich export do souboru CSV pro použití ve vašich vlastních souborech nebo systémech. Náklady dále snížíte výběrem ekonomického režimu tisku, který spotřebovává méně inkoustu, a je tak ideální při tisku konceptů.

Pro náročné pracovní úlohy v aplikaci CAD/GIS
Model iPF840 je navržen pro bezproblémovou integraci a fungování s nejnáročnějšími pracovními úlohami v aplikacích CAD/GIS. Podpora formátu HP-GL/2 zajišťuje efektivní zpracování velkých souborů. Podporován je také formát HP-RTL. Součástí je rovněž pro AutoCAD optimalizovaný ovladač pro systém Windows. Dále disponuje vylepšenou správou zařízení a zabezpečením pro velké pracovní skupiny – nabízí možnost připojení eMaintenance, uzamčení ovládacího panelu a protokol SNMP verze 3.

Snadné používání díky integrovanému 320GB pevnému disku
Integrovaný 320GB pevný disk umožňuje vytvoření schránek pro větší množství uživatelů, například ve vytíženém podnikovém prostředí. Jednoduchost obsluhy umožňuje rovněž velké grafické uživatelské rozhraní.

Kompletní softwarová podpora
Pro přímočařejší pracovní postupy je tiskárna iPF840 připravena pro cloud a podporuje software Direct Print & Share, aplikaci Print Utility pro zařízení iPad a nástroj Océ Publisher Select (od podzimu 2015). Rovněž ji lze díky doplňku pro Microsoft Office snadno integrovat do kancelářských aplikací a pro snadnější produkci plakátů podporuje také software PosterArtist Lite.

Výrobce Canon
Maximální formát tisku A4

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Canon ImagePROGRAF iPF840 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Laserové tiskárny nebo Multifunkční tiskárny, 3D tiskárny, Tiskárny samolepících štítků.